Právník pro start-up

  • Volba náležité právní formy, právní pomoc při zakládání obchodní společnosti
  • Participace investorů
  • Ochrana práv duševního vlastnictví
  • Smlouvy o mlčenlivosti, licenční smlouvy, smlouvy o zachování know-how
  • Jednání s ÚPV při podávání patentových přihlášek, přihlášek průmyslového vzoru
  • Právní pomoc při fundraisingu
  • Převod obchodních podílů či akcií

Ve světě, kterému vládnou obchodní společnosti, má začínající podnikatel často pocit, že advokátní kanceláře na něj nebudou mít čas a nebudou mu věnovat náležitou pozornost. Něčeho takového se u nás rozhodně bát nemusíte. Jsme si plně vědomi, že začínající podnikatelé vyžadují zvýšenou pozornost kvůli své zranitelnosti a časové vytíženosti. Rádi vám předáme naše zkušenosti a budeme vám odborným partnerem po celou dobu vašeho podnikání.

Náležité právní ošetření je základem úspěchu každého start-upu. Poradíme s volbou právní formy, upravíme vztahy mezi společníky či akcionáři, způsoby rozhodování a pomůžeme vám realizovat vaši dlouhodobou vizi. Komplexnost našich právních služeb vám mj. zajistí ochranu autorských práv i dalších práv duševního vlastnictví.​

K dispozici vám budou naši inovativně přemýšlející a flexibilní odborníci, kteří mají bohaté zkušenosti s právním poradenstvím začínajícím obchodním společnostem a rádi se dozvědí více i o vaší vizi a projektu. Náš tým v oblasti služeb pro start-upy se skládá pouze z advokátů s opravdovým zápalem pro všechno nové, kteří jsou připraveni vám pomoci efektivně realizovat vaše sny.

Spojte se s námi

Nevíte, kam spadá Váš případ, nebo jste jej nenašli na našich webových stránkách? Kontaktujte nás a my vymyslíme, jak Vám můžeme pomoct.

Reference

Naše práce mluví za nás

Torch Entertainment s.r.o.

Již od samotného založení společnosti v roce 2017 poskytujeme společnosti Torch Entertainment s.r.o. komplexní právní služby, a to jak v souvislosti s jejím založením, přípravou veškeré smluvní dokumentace, tak průběžně s běžnou agendou společnosti a veškerých jejích potřeb. Společnosti Torch Entertainment s.r.o. poskytujeme také poradenství v oblasti IT, autorských práv a licencí.

Více >

Rádi Vás provedeme
problematikou práva