V novém roce nás sledujte. Bude to jízda!

Rok 2020 bych srovnal s horskou dráhou. S klidem však můžeme říct, že jsme ho ustáli. A udělali takové kroky, že příští rok bude stát opravdu za to! Od modernizace naší kanceláře po rozšíření služeb, které klientům nabídneme! Jsem opravdu pyšný na to, co jsme všichni v naší AK za tento rok dokázali!

Co se nám v roce 2020 povedlo?

- Hned po vyhlášení nouzového stavu jsme zavedli bezplatnou COVID právní poradnu a pomohli více než 500 osobám

- Vylepšili jsme naši službu Kvalitní firemní právník, kterou již nyní využívá řada našich klientů

- Přejmenovali jsme naši advokátní kancelář! Ano! Tento rok jsme po 25 letech přejmenovali naši advokátní kancelář. Změna jména není nic těžkého, je však těžké vykomunikovat, co změna znamená. V našem případě znamená zejména to, že naše tradiční advokátní kancelář nikam nejde a je připravena reprezentovat špičku advokacie dalších 30 let!   

- Stále hledáme nové cesty, jak nejlépe bojovat za naše klienty! V současnosti pracujeme na případech, kterých by se možná jiné AK díky zvýšené pozornosti médii zalekli. Naše advokátní kancelář se však jen tak něčeho nezalekne a je připravena své klienty hájit nejen před soudem, ale i v médiich! Osobně se na tuto problematiku zaměřuji a budu ji v naši AK i nadále rozšiřovat. Média hrají v současnosti tak významnou roli, že je dle mého názoru povinností kvalitního advokáta s nimi umět komunikovat. A v tomto ohledu míříme na to být ti nejlepší.

Co plánujeme na příští rok?

- Rozšiřujeme svoji specializaci v oblasti IT práva! Nadále se budeme zaměřovat na oblast kybernetické bezpečnosti a nově i na oblast cloudů! Začátkem roku budeme pořádat konferenci „Cloudy jsou v kurzu!“: https://iustitia.cz/blog/clanky/it-a-media/cloudy-jsou-v-kurzu-konference-2021-kdyz-covid-dovoli.html.

- Nově poskytujeme našim  klientům komplexní služby v oblasti nemovitostí! Spojili jsme se se společnostmi Mayet Enterprise a Czech property managment a nově tak svým klientům může nabídnout komplexní služby v oblasti nemovitostní.

- Nadále budeme aktivně vystupovat v médiich a i zde hájit zájmy našich klientů.

- Pořádně rozjedeme náš pořad „A co na to advokát!“. Za tímto účelem jsme v naší advokátní kanceláři postavili i vlastní studio.

- Nadále se věnujeme obhajobě klientů – fyzických i právnických osob - v trestním řízení.

- Rok 2021 je rokem Sněmu České advokátní komory. JUDr. Petr Toman, LL.M. bude opět kandidovat do představenstva a my věříme, že jeho kandidatura bude úspěšná.

 

Děkujeme Vám, za důvěru, kterou jste nám letos věnovali.

Všem Vám přejeme, aby Vaše právní spory dopadly podle Vašich představ. Budete-li potřebovat naši pomoc, jsme praveni Vám pomoci.

 

„Advokátní kancelář TOMAN & PARTNEŘI poskytuje komplexní právní služby na nejvyšší úrovni jak domácím, tak zahraničním klientům již přes 30 let.  Advokátní kancelář disponuje několika týmy, specializujícími se na různé oblasti práva, jako je právo IT a média, trestní právo, obchodní právo, rodinné právo, mezinárodní právo, nemovitostní právo, vymáhání pohledávek a exekuce a mnoho dalších. Pokud tedy vyhledáváte kvalitní právní služby, neváhejte nás kontaktovat!“

Rádi vás provedeme
problematikou práva