Až do 10. ledna 2022 mohla veřejnost v rámci webového formuláře nominovat inovativní osobnosti z právního světa. Nominovat bylo možné experty zastřešující inovativní projekty, advokáty, podnikové právníky, akademiky i další zástupce právnických profesí. Pro zaevidování stačila pouze jedna nominace.

Z došlých nominací vybrali organizátoři ve spolupráci s expertní skupinou složenou ze zástupců hlavních partnerů projektu shortlist finálních nominací. Patnáct letošních shortlistovaných nominací bylo zveřejněno v polovině dubna 2022.

Mezi inovativní osobnosti byl zařazen  ředitel advokátní kanceláře Toman a partneři Mgr. Šimon Toman.

Šimon Toman se podílel na inovativních projektech, jako je poskytování právních služeb online, služba Kvalitní firemní právník nebo nová služba Cybersecurity compliance.

 

„Advokátní kancelář TOMAN & PARTNEŘI poskytuje komplexní právní služby na nejvyšší úrovni jak domácím, tak zahraničním klientům již přes 30 let. Advokátní kancelář disponuje několika týmy, specializujícími se na různé oblasti práva, jako je právo IT a média, trestní právo, obchodní právo, rodinné právo, mezinárodní právo, nemovitostní právo, vymáhání pohledávek a exekuce a mnoho dalších. Pokud tedy vyhledáváte kvalitní právní služby, neváhejte nás kontaktovat!“