,,Advokátní kancelář TOMAN & PARTNEŘI byla letos jedním ze sponzorů již 23. ročníku prestižního závodu ŠUMAMAN, který je pro své obsazení právem pokládán za nepsané mistrovství České republiky policejních zásahových jednotek. Že se jedná o opravdu o extrémně náročnou soutěž potvrzuje i jeden z právníků advokátní kanceláře TOMAN & PARTNEŘI, který se svým týmem tento závod absolvoval v roce 2006.

Celá akce s účastí šestnácti závodních týmu proběhla v krásném prostředí CHKO Šumavy 12. září 2020 pod záštitou policejního prezidenta brig. gen. Mgr. Jana Švejdara a hejtmanky Jihočeského kraje Mgr. Ivany Stráské.

Advokátní kanceláři TOMAN & PARTNEŘI je ctí, že mohla svým dílem přispět k realizaci celého závodu, a protože si váží všech policistů v přímém výkonu služby a uvědomuje si všechna s tím související rizika, navázala tím zároveň na spolupráci při poskytování právních služeb směřujících právě k ochraně jejich práv."

Odkaz na video můžete zhlédnout ZDE.

„Advokátní kancelář TOMAN & PARTNEŘI poskytuje komplexní právní služby na nejvyšší úrovni jak domácím, tak zahraničním klientům již přes 30 let.  Advokátní kancelář disponuje několika týmy, specializujícími se na různé oblasti práva, jako je právo IT a média, trestní právo, obchodní právo, rodinné právo, mezinárodní právo, nemovitostní právo, vymáhání pohledávek a exekuce a mnoho dalších. Pokud tedy vyhledáváte kvalitní právní služby, neváhejte nás kontaktovat!"

JUDr. Josef Sklenička, Ph.D. - Profilový obrázek
JUDr. Josef Sklenička, Ph.D.