Magazín Forbes již potřetí přináší jedinečný přehled největších advokátních kanceláří a jejich právních es. A naše kancelář již tradičně mezi nejlepšími nechybí.

Práce právníků je zrcadlem byznysu a letošní přehled nejlepších advokátních kanceláří a obchodů jasně ukazuje, jaké úspěchy mohou čeští podnikatelé dosáhnout.

Existuje mnoho pohledů na advokacii. Někteří právníci vidí svou práci jako službu veřejnosti, zatímco jiní se soustředí především na potřeby svých klientů, jejichž spokojenost je měřítkem kvality advokáta.

Magazín Forbes se nicméně zaměřuje hlavně na byznys. Proto je tento pravidelný přehled sestavený na základě tvrdých dat. Hodnotí se celkové výsledky kanceláří za minulé období a jejich přínos pro české podnikatelské prostředí prostřednictvím obchodů, které by bez jejich účasti v minulém roce nebyly realizovány.

Není náhoda, že jména vybraných právních kanceláří se pravidelně objevují mezi těmi, které nejúspěšnější lidé v zemi nejčastěji zmiňují při společných diskusích.

Na stránkách Forbesu kompletní žebříček: Byznys se bez nich neobejde, přesto je neznáte. Tohle jsou top právníci Česka — Forbes