Dne. 19. 10. 2016 proběhla v barokním refektáři dominikánského kláštera u sv. Jiljí oslava 60. výročí založení Bulletinu advokacie, které se zúčastnil i JUDr. Petr Toman, jakožto předseda redakční rady Bulletinu. JUDr. Petr Toman je předsedou redakční rady Bulletinu advokacie již deset let a v rámci oslavy byl spolu s dalšími kolegy oceněn Českou advokátní komorou "za vynikající práci", kterou pro stavovský časopis odvedl. 

Více o oslavě šedesátin Bulletinu advokacie se dočtete ZDE.

Během oslav proběhl i slavnostní křest knihy Nestoři české advokacie aneb fascinující životy mezi paragrafy, jejíž je JUDr. Petr Toman spoluautorem a která vznikla za podpory České advokátní komory. Kniha představuje nepřebernou mozaiku životních i profesních osudů těch, kteří se advokacii věnovali a prožili v ní život v dobách temnějších i veselejších a přináší tak ucelený pohled na dobu několika posledních dekád. Rozhovor s JUDr. Petrem Tomanem k tomu jak kniha vznikla si můžete přečíst níže.

Knihu Nestoři české advokacie aneb fascinující životy mezi paragrafy si můžete zakoupit přes webové stránky Bulletinu advokacie ZDE.

Ke stažení

Rozhovor JUDr. Tomana pro Bulletin advokacie426 kB
JUDr. Petr Toman, LL.M. Profilový obrázek
JUDr. Petr Toman, LL.M.
advokát a společník

Rádi vás provedeme
problematikou práva