Firma v nových podmínkách. Tak se jmenuje nový projekt našeho partnera Czech Institute of Directors!

Czech Institute of Directors, anebo také Institut členů správních orgánů, je nezávislou neziskovou organizací s více než 20letou historií. Snaží se prosadit moderní světové standardy do správy a řízení společností v České republice a podpořit správní orgány v jejich zavádění.

Co k novému projektu vedlo?

Jak uvedla Monika Zahálková, výkonná ředitelka institutu:

„Mnoho odborníků mluví o „pokoronavirová“ době. Že vše, co bylo před „virem“, teď bude jinak. Já osobně věřím, že koronavirus jako určitý předěl, určitá katarze. Máme jedinečnou šanci a příležitost zkusit něco udělat jinak, něco předělat či posunout. Vnímáme, že je kolem nás spousta firem, které potřebují pomoci se svým byznysem. Nejen ty, které mají kvůli viru potíže, ale i ty, které se chtějí přenastavit. A právě pro ty, kteří přemýšlejí, kam svůj byznys posunout, mohu nabídnout naše konzultace.“

Co vše nový projekt institutu tedy nabízí?

--> Podíváme se na vaši společnost v novém kontextu. Budeme mluvit s vlastníky, akcionáři, výkonnými manažery a dalšími klíčovými lidmi. Společně zanalyzujeme situaci. Díky tomu získáte přehled o tom, jak si v současnosti opravdu stojíte.

--> Budeme se zabývat produktovými, finančními, obchodními, personálními, komunikačními a marketingovými otázkami.

--> Dáme doporučení na konkrétní kroky pro záchranu, stabilizaci a růst vašeho podnikání.

--> Pomůžeme vám s realizací – ať už se rozhodnete své plány přeorganizovat radikálně anebo půjdete konzervativní cestou.

--> Získáte nové kontakty, díky kterým se vám mohou otevřít nové možnosti.

Více naleznete na webových stránkách Czech institute of Directors ZDE.

 

„Advokátní kancelář TOMAN, DEVÁTÝ & PARTNEŘI poskytuje komplexní právní služby na nejvyšší úrovni jak domácím, tak zahraničním klientům již přes 30 let.  Advokátní kancelář disponuje několika týmy, specializujícími se na různé oblasti práva, jako je právo IT a média, trestní právo, obchodní právo, rodinné právo, mezinárodní právo, nemovitostní právo, vymáhání pohledávek a exekuce a mnoho dalších. Pokud tedy vyhledáváte kvalitní právní služby, neváhejte nás kontaktovat!“