Začátkem příštího roku pořádá naše advokátní kancelář společně s KPMG, Alef Nula a Amazon a Czech Institute of Directors konferenci s názvem “Cloudy jsou v kurzu!“

Většina společností je už v oblacích anebo do nich míří… Ne kvůli virové pandemii, ale kvůli faktu, že čím dál více z nich využívá cloudového řešení pro ukládání interních dat a další služby, která tato řešení nabízí.

Proč se však mnoho statutárů cloudu obává? My si myslíme, že zejména proto, že o něm bohužel moc neví (a přicházející cloudová vyhláška je také pěkný strašák!).

Proto Vás zveme na konferenci „Cloudy jsou v kurzu!“

Na konferenci se dozvíte výhody cloudového řešení, právní a byznysový rámec, dopad na zákazníka a společnost, případové studie ukazující, jak tato řešení fungují v praxi a mnohé další. 

Na konferenci vystoupí:

  • Šimon Toman a Jaroslava Saxlová z advokátní kanceláře Toman & Partneři
  • Jan Klouda, viceprezident pro právní záležitosti a bezpečnost, Vodafone Czech Republic, člen Řídícího výboru CIoD
  • Tomáš Bubeník, Senior Business Development Manager, Alef Nula
  • Martin Hladík, partner, KPMG Czech Republic
  • Tomasz Olejnik, General Manager Public Sector – Central & Eastern Europe, Amazon Web Services (AWS)
  • Martin Koníř, náměstek ředitele pro informatiku (CIO), Nemocnice Na Bulovce 

 

Pokud máte o konferenci zájem, kontaktujte naši advokátní kancelář!

 

„Advokátní kancelář TOMAN & PARTNEŘI poskytuje komplexní právní služby na nejvyšší úrovni jak domácím, tak zahraničním klientům již přes 30 let.  Advokátní kancelář disponuje několika týmy, specializujícími se na různé oblasti práva, jako je právo IT a média, trestní právo, obchodní právo, rodinné právo, mezinárodní právo, nemovitostní právo, vymáhání pohledávek a exekuce a mnoho dalších. Pokud tedy vyhledáváte kvalitní právní služby, neváhejte nás kontaktovat!“