Koronavirus s nevídaným pandemickým potenciálem zasáhl do života snad každého z nás. Jsou tomu již více než dva měsíce, kdy si tato mimořádně závažná situace vyžádala vyhlášení nouzového stavu na území České republiky. A je tomu již více než měsíc, kdy jsme Vám začali poskytovat právní pomoc na naší bezplatné lince. Šíření koronaviru nemá totiž pouze zdravotní dopady, ale odráží se i ve sféře právní. 

Mnoho lidí se v těchto těžkých časech ocitlo v situaci, kdy je sužuje strach, nejistota, zmatek a nevědí, co pro ně nově zavedená opatření znamenají a jak postupovat dál. Už se na nás obrátilo více jak 500 lidí, kterým jsme pomohli zorientovat se v situaci, poradili, jak postupovat dál, případně jsme našli jiné příznivější řešení.  

Naši specializovaní advokáti odpovídají na dotazy nejen z oblasti pracovního, obchodního, trestního, insolvenčního práva, ale poskytují také rady ohledně náhrady škody, cestování, či například odkladu placení nájemného.
V této náročné době se nám osvědčilo, že právník na telefonu je jedním z nejefektivnějších řešení. Jsme rádi, že Vám můžeme takto pomáhat. 

Mgr. Hana Šarochová

„Advokátní kancelář TOMAN, DEVÁTÝ & PARTNEŘI poskytuje komplexní právní služby na nejvyšší úrovni jak domácím, tak zahraničním klientům již přes 30 let.  Advokátní kancelář disponuje několika týmy, specializujícími se na různé oblasti práva, jako je právo IT a média, trestní právo, obchodní právo, rodinné právo, mezinárodní právo, nemovitostní právo, vymáhání pohledávek a exekuce a mnoho dalších. Pokud tedy vyhledáváte kvalitní právní služby, neváhejte nás kontaktovat!“

Rádi Vás provedeme
problematikou práva